تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - چرا باید به قبرس سفر کرد؟
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

چرا باید به قبرس سفر کرد؟

سواحل قبرس

سواحل قبرس

جمهوری قبرس یکی معدود جزایر اروپایی در دریای مدیترانه است که به تازگی استقلال یافته، این کشور که از لحاظ سیاسی به طور کامل در بیرون باغ به سر می برد اما از لحاظ توریستی یکی از محبوبترین و پرطرفدارترین کشورهای اروپایی به شمار می رود این کشور ترک نشین و یونانی نشین در ابتدا قرار بود که به دو بخش ترک قبرس شمالی و جمهوری قبرس جنوبی تقسیم بشود اما بعدها به دلیل کوچک بودن وسعت این جزیره به طور یکپارچه یک کشور شد. این کشور در آغاز توسط هیچ کشوری بجز جمهوری ترکیه به رسمیت شناخته نمی شد.

قبرس در حدود پنجاه سال پیش از کشور انگلستان استقلال یافت و حکومت مستقل قبرس بر اساس مشارکت جوامع کوچک ترک و یوانی در پیرامون منطقه تاسیس شد، این کشور که از وسعت کمی برخورداراست از لحاظ معادن طبیعی نیز فقیر است از این رو کل تمرکز خود را برای کسب درآمد در حوزه ی توریسم متمرکز ساخته است، تاریخ کوچک و چندساله ی این کشور کوچک داستان های بسیار زیادی را در خود جای داده است که بهتر است خیلی به آن نپردازیم چرا که بهتر است بیشتر از جاذبه های توریستی این کشور بگوییم.

قبرس

قبرس

کشور قبرس به خاطر آب وهوای فوق العاده ای که دارد، فضا و اقلیم مدیترانه ای از شهرت ویژه ای در دنیا برخوردار است، یکی از بهترین سواحل شنی و صخره ای با آب های شفاف و زلال در این جزیره حیرت انگیز درست و سط دریای مدیترانه واقع شده است و سالانه میلیون ها نفر از سرتاسر دنیا از کشورهای دوردست آسیایی در چین و ژاپن گرفته تا آمریکای شمالی و کانادا به جزیره قبرس سفر می کنند. جزیره قبرس که به دو بخش اتودکس نشین یونانی و مسلمان نشین ترک تقسیم می شود یکی از امنترین و آرام ترین کشورهای دنیا می باشد.