تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - معرفی هتل الکسوس (Elexus Hotel) در قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

معرفی هتل الکسوس (Elexus Hotel) در قبرس

قبرس از جمله کشورهای زیبای اروپایی ست که با توجه به نزدیکی به ایام نوروز 96 می تواند همچون سال های گذشته، عنوان یکی از پرتقاضاترین تورهای نوروز 96 را به خود اختصاص دهد. لذا در مقاله امروز قصد داریم یکی از معروف ترین هتل های این کشور را که می تواند گزینه ای مناسب برای اقامت در تور قبرس شمالی نوروز 96 باشد را به شما معرفی کنیم.

هتل الکسوس

هتل زیبا و لوکس الکسوس که در شهر گیرنه در بخش شمالی قبرس که ترک نشین و تحت حکومت ترکیه است ، واقع شده است. این هتل هفت ستاره(!) که در سال 2016 افتتاح شد، با امکانات و خدمات ویژه خود آماده پذیرایی از مهمانان می باشد. تپه های سر سبز از یک طرف و دریای بسیار دیدنی و زیبای مدیترانه از طرف دیگر موقعیت مناسبی را از جهت جذب گردشگر برای هتل ایجاد نموده است. هتل الکسوس دارای 867 اتاق است که شامل اتاق های دلوکس سوپریور و دلوکس خانواده می شود و مساحت هر اتاق، به بالای 40 متر می رسد. بعلاوه برای معلولین نیز اتاق ویژه ای وجود دارد.

هتل الکسوس

دو استخر سر پوشیده ، سه استخر رو باز ، پارک آبی با بیست و چهار سرسره ، حمام ترکی ، خدمات ماساژ ، سینما ، سرگرمی شبانه ، نمایش و موسیقی زنده از دیگر امکانات رفاهی است که این هتل زیبا به مهمانان خود ارائه می دهد. برای کودکان نیز خدماتی همچون استخر ، پارک آبی ، اتاق بازی ، پزشک ، سرگرمی و مربی در نظر گرفته شده است. بی جهت نیست که این هتل را بعنوان یکی از بهترین هتل های قبرس شمالی معرفی می کنند.

هتل الکسوس

ساحل شنی اختصاصی 1300 متری که با دریا تنها 100 متر فاصله دارد، به همراه امکانات مناسبی مانند حوله ساحلی ، چتر آفتابی و صندلی راحتی که به رایگان در اختیار گردشگران و مسافران قرار می گیرد، اولین و برجسته ترین نکته در مورد هتل است که با شنیدن نام هتل الکسوس در ذهن تداعی می گردد.