تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - وضعیت جغرافیایی و گردشگری قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

وضعیت جغرافیایی و گردشگری قبرس

یکی از جزایری که این روزها خیلی به آن توجه می شود قبرس می باشد. این جزیره موقعیت جغرافیایی عجیبی دارد. از این رو چشم طمع خیلی ها به سمت و سوی آن می باشد. اگر شما هم می خواهید بیشتری در مور این منطقه داشته باشید در ادامه با وبلاگ قبرس همراه ما باشید.این منطقه در قسمتی که به یونان نزدیک می شود از لحاظ سرگرمیهای سیاسی بسیار معروف است و از سال  میلادی۱۹۷۴ با جلوگیری کردن منطقه شمالی باعث حفظ مناطق اشغالی و بقیه جزایر مارتینک شد. این کار مثبت فقط به نفع خود آنها بود. فدائیان با وفای پرورش داد که می توانستند هر ساله در مناطق مختلف آب و هوایی این منطقه و حالت مساعد آن به تفریح بپردازند.
وضعیت جغرافیایی و گردشگری قبرس
 این منطقه با بازسازی صنایع توریستی در بخش جنوبی شغل هایی بسیاری ایجاد نمود که چشم اندازهای زیبای آنرا با خیابان بندی از شکل انداخت و در عوض رستورانهای غذای سریع ایجاد شد.

در عوض در بخش جنوبی آن از لحاظ تجاری رونق زیادی دیده نشد. در بخش نزدیک به ترکیه پلانهای تکاملی پیشنهاد گردید و اوضاع مالی بین المللی مردم را به این منطقه کشاند. در بخش شمالی سرمایه های خانوادگی افزایش یافته و کلبه ها و ویلاهایی در اطراف محل شنا ساخته شد که نشان دهنده آسایش و رفاه بود. بنابر این منابع مساعد محیطی دست به دست هم داد تا از نظر ملاقات کنندگان، قبرس شمالی ، بعنوان تنها گوشه به یغما نرفته در مدیترانه مورد توجه و حفاظت قرار گیرد.
وضعیت جغرافیایی و گردشگری قبرس
هزینه ها (قیمت ها) در قبرس شمالی ، کمتر از مدیترانه بود، غذا برای دو نفر به همراه مشروب ۸ تا ۱۰ پوند استرلینگ (لیره استرلینگ) بود و قیمت لنت یا همان به  زبان آمیانه گرفتن چند روزی موقت ماشین برای یک روز حدود 10 پوند استرلینگ بود. زندگی آرام و روح نواز بود، بدون زیاد شدن جمعیت یا انتظار اتوبوس ، قبرس در منطقه مجاور ترکیه دارای ارتباط دوستانه و انسان دوست است و به طور کلی قوانین مربوط به جنگ و دعوا و بحث و یا مزاحمت هایی توریستی ندارد. مقدار جرائم کم و بسیارپایین است و محیط به شکل سالم و عاری از آلودگی است.

موضوعات مرتبط

کشور قبرس ،