تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - شرایط اقلیمی قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

شرایط اقلیمی قبرس

در نظر بگیرید برای سفر به یک کشور خوب اطلاعات کافی را در رابطه با آن کشور را حتما کسب کنید زیرا شاید مکانهای دیدنی آن را در مسافرت از دست بدهید. مهم نیست هر چه قدر از که می خواهید پای خود را زا خالتان فراتر گذاشته و به مکانهای دیدنی سفر خود فکر کنید. در ادامه با وبلاگ تور قبرس همراه باشید تا اطلاعات بیشتری به شما بدهیم. شرایط محیطی در قبرس دوستانه و مهیا است و میزان جرائم در آن به صفر می رسد. مشاجرات میان خریداران خارجی و فروشندگان و صاحبان مغازه ها که در سایر بخش های مدیترانه امری بسیار شایع است خوشبختانه در اینجا وجود ندارد.
شرایط اقلیمی قبرس
یکی از نکات گفتنی این است که  اگر برای خرید احتیاج ب کمک داشته باشید به شما کمک و راهنمایی می شود ولی اگر شما فقط قصد تماشا داشته باشید، کسی بریا شما مزاحمت اجاد نکند. زنان به تنهایی می توانند آزادانه و حتی در تاریکی شب رفت و آمد داشته باشند، بدون اینکه سی مزاحم آن ها گردد.

مردم حریم خصوصی شما را درک نموده و یه آن احترام می گذارند.اگر چه دستههای ۲۵ هزار تا ۳۰ هزار نفری ارتش ترک در اقامتگاههای این منطقه سکنا گزیدند، به طور معمول تحت نظم و انضبات بخصوصی تعلیم می بینند و به بازدیکنندگان که از خارجاز کوران می آیند احترام خاصی می گذارند.

شرایط اقلیمی قبرس

البته این نکته نیز بسیار حائز اهمیت است که  اگر بطور تصادفی وارد یک محیط نظامی شوید، بسیار مودبانه با احترام و با سکوت راهنمایی می گردید.بهترین هجرهها برای تهیه مایهتاج سفر در خیابان اصلی kyrenia  یافت می شوند. البته Nicosia هم برای خرید مغازه های مطلوبی دارد ولی اکثراً پراکنده اند و بنابر این برای توریست ها بافتن این مغازه ها و استفاده از آن ها مشکل می باشد. وسایلی که بعنوان یادگاری های سفر جالب به نظر می رسند عبارتند از : کوزه و سفال، سرامیک ، کمربند چرمی کیف های چرمی ، فرش های کوچک ، گلیم، چمدان و انواع کیف، عروسک، جواهرات، انواع مس و برنج و  … می باشند.

موضوعات مرتبط

کشور قبرس ،