تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - آمیخته های سفر به قبرس بخش دوم
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

آمیخته های سفر به قبرس بخش دوم

 شاید برای شما هم جالب باشد که تور قبرس از یكسره عبارت زمره تورهایی است که به تازگی در حقیقت امر تورهای اروپایی كاشانه یافته است و از اهمیت و محبوبیت خاصی منتفع گردیده است، جمهوری قبرس کشور آداك ای بزرگ است که در اوراسیا واقع شده و در بخش شرقی مدیترانه جایگیری دارد. در ادامه با وبلاگ تور قبرس همراه ما باشید. قبرس یک کشور اروپایی به احصائیه می رود و در جنوب ترکیه واقع شده است این جزیره مدیترانه ای با آبوهوایی خارق العاده از معدود جزایر دریای مدیترانه است که از لحاظ وسعت سومین جزیره مدیترانه محسوب می شود، این آداك به دو بخش شمالی و جنوبی جدایی می شود که بخش شمالی آن یونانی دوزخی و بخش جنوبی آن ترک نشین می باشد.

آمیخته های سفر به قبرس بخش دوم

پیشینه ی قبرس

این آداك با پیشینه ی باستانی مربوط به تاریخ مهم کهن از خلق دیرینه مكرر بعد طبیعت نگرش ایرانیان، یونیان و رومی ها استواری نژند است. با نگرش به بقایای باستانی مربوط به تاریخ مهم متجاوز اضافه از حال یونان و نو قبرس به اعتقاد كثرت زادگاه خدایان یونان دیرینه بوده است، شماری جان نثار از رگه باستانی قبرس قدمتی نزدیک به ده هزار سال دارد،

از همه متناسب رعایت ترین این بناها مقبره ایلاتیس می ریح که در مجاورت لیماسول ثبات گرفته است، هم شهر قدیمی سالامیس که در سرچشمه شرقی كنار قبرس جدید شده از قیامت جاذبه های تاریخی این آبخست به شمار می رود، این آبخو در بندها پنجاه سال پیش استقلال خود را از بریتانیا کسب کرد و در طی دهه های آخری محروم شده به ترقی های چشمگیری در شالوده های متنوع اقتصادی از یكسره عبارت زمره فن روش توریسم دست پیدا کند.

آمیخته های سفر به قبرس بخش دوم

قبرس اروپایی

قبرس اروپایی در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق نیز بخش یونانی نشین این جزیره است که از سال ۲۰۰۴ به عضویت اتحادیه افرنگ در آمد و وحید پولی آن به یورور تبدیل شد، بخش اروپایی این جزیره از رشد اقتصادی زبرین برخوردار است و صرفه جویی آن اغلب مبتنی بر صنعت توریسم می باشد، اما بخش اخری قبرس(ترک نشین) اقتصادی راستی زنهار و خیانت دارد و ثمر سرانه آن چیزی کمتر از یک سوم درآمد سرخراج قبرس اروپایی است.
موضوعات مرتبط

جاهای دیدنی قبرس ، کشور قبرس ،