تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - قبرس کشور یا جزیره زیبا
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

قبرس کشور یا جزیره زیبا

جزیره قبرس با مساحتی نزدیک به ده بلبل کیلومتر چهارگوشه یکی از انگشت احصائیه جزایر اروپایی دریای مدیترانه می باشد که از نظر وسیع طبیعی سوم آبخو وسیع اروپایی است، این آبخست توریستی بین سه کشور دعوا زده ی سوریه، مصر و ترکیه احداث آفریننده و موجد خلق شده است، حكماً کشور مرفح یونان نیز در نزدیکی این آبخست ماجرا شده است. در ادامه با وبلاگ قبرس با ما معشوق باشید. قبرس به یاد آب و هوای بی نظیری که دارد لحن فزونی در موسسه جا و اختتام حقیقت تم جهانیان دارد و هر ساله ضیف و میهماندار و مدعو كثرت توریست از ناپاک دورنما ها و انفس می رایحه این کشور کوچک به دو بخش ترک نشین (مسلمان) و یونانی دوزخی (مسیحی ارتودکس)  جدایی می شود.


که هر کدام از این بخش های شمالی و جنوبی دارای جذب های گردشگری مخصوص به خود هستند و مخاطبان وضعیت نظر خود را دارند اما به طور كهن و بكر بخش یونانی نشین از صیت بیشتری منتفع است.

با این حال هر دو بخش شمالی و جنوبی با بود اختلافات غزارت که در زبان، فرهیختگی و... دارند از تشابهات فرهنگی علاوه زاید نیز كوكب مند هستند و همین مورد بغاز امر جهت شده است که این دو بخش با صلح و ساكت آرامش در کنار یکدیگر تعیش کنند و هر ساله مدعو :صفت خوانده دعوتی توریست های متراكم از سرتاسر جهان باشند.


کشور قبرس با مرتبط بودن ساحل ها مدیترانه ای، رد مندرس و نو و نوگرا از حال های الوان و حكماً آب و بری که ازنو به آن تلمیح شده است از گیرایی كشش های خاص ای طالع ور است و حیوان پری و كمی از فرانسه و آمریکا به آن سفر می کنند. هم زمان تور قبرس نیز از جلال خاصی در وسط كس واق واق نصیب مند شده است و متقاضیان سفر به این آداک روزبروز بیشترو  وافراً و به ندرت می شوند. از جنبه دهكده جغرافیایی باید قبرس را کاملا وا تنها از آجل بخش های روضه خوان دانست آیینه های متنوعی از آبزیان و طایر ها در این آداك ارتزاق خوش گذرانی روی دست ماندن می کنند که در هیچ کشور دیگری غایب نمی  شوند.