• تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

چند تفریح کشور قبرس

با جرات می توان گفت که قبرس یکی از زیبا ترین کشور های آسیا می باشد که دارای جاذبه های گردشگری می باشد و سالانه بخش عظیمی از مردم به این سرزمین زیبا سفر می کنند و از تفریحات و زیبایی این کشور زیبا نهایت استفاده می کنند. در ادامه در مورد چند تفریح کشور قبرس صحبت خواهیم کرد.
چند تفریح کشور قبرس


جمهوری قبرس کشور آبخو ای بزرگی است که در اوراسیا و در منهل روزی شرقی مدیترانه وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق شده است. قبرس یک کشور اروپایی است و دقیقا در نیمروز جهات ترکیه ثبات گرفته، که از شرق به خاورمیانه، از غرب به یونان و از كنارها و شمال به مصر منتهی می شود. در وقوع آفریده و آفریدگار مخلوق قبرس، پس از ساردینی و سیسیل، یکی از 3 جزیرۀ مبصر بزرگ تر دریای مدیترانه می باشد که بیش به خاورمیانه نزدیک است. این آبخوست به چندین ناحیۀ مهم تفرقه می شود منجمله: فاماگوستا، لارناکا، لیماسول، نیکوسیا و پافوس. با اینکه تمامی این كران ها به مهمترین و پرطرفدارترین اقطار از باب تعطیلات در قبرس تطور شده اند، اما كران ها نزدیک به ساحل هستند که توریست های بیشتری را جذب می کنند مانند: ایاناپا، لارناکا، لیماسول و پافوس. و در کنار اینها، دهکده هایی به سان کوکیلا و پاسوری که در کنار اسکله جایگیری دارند هم گزینه های لذت بخش دیگری می توانند باشند.
بدون شک، لارناکا در نیمروز جهات شرقی جزیره قبرس، یک گردشگاه ساحلی بی همانند می باشد.. به همین نشانه اعجوبه تا کنون اصلی ترین موطن گردشگران تور قبرس بوده است.. كوچه ترکیش (به نام اسکالا) و آگیوس لازاروس (کلیسای سنت لازاروس) حال و هوای باستانی مربوط به تاریخ مهم جالبی به این شهر بخشوده است.. حكماً اگر به مرکز شهر لارناکا بروید، یک شهر پر جنب و جوش و فراتر از یک گردشگاه ساحلی را خواهید دید.. و اما بحیره نمک درست در غرب لارناکا درفصل بهار پر از فلامینگوهای صورتی زیبا می شود.. و حكماً روستاهای سر سبز و جلب های گردشگری فرهنگی قبرس که در شهرهای اطراف لارناکا تحكیم دارند..

نیکوسیا به نشانی دارالملك قبرس، تقریبا در مرکزیت آبخست حادث :اسم تازه شده و بزرگترین شهر آن بشمار می آید. لارناکا هم یکی عقبی از شهرهای اسمی و از قدیمیترین آنهاست که دربرگیرنده هتل های ساحلی و جذب های افزونی می باشد. در این میان لیماسول و پافوس هم از جلب های گردشگری برجستۀ این آبخست هستند که ورزیدن های آبی، مراکز خوراکی و خرید بیشی را عرضه می دارند. اگرچه، شهر جشن خیز آیاناپا به همراه كرانه ها مدیترانه ایش بهترین و باعظمت ترین شبها و تعطیلات را در قبرس به ارمغان می آورد. ایضاً شهر گیرنه (Kyrenia) که در پارس با نام قبرس شمالی نهان می شود از اخری شهر های توریستی و پرطرفدار در قبرس به سرشماری می رود.موضوعات مرتبط

جاهای دیدنی قبرس ،
ساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic