تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - هتل زیبای نوح آرک قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

هتل زیبای نوح آرک قبرس

یکی از زیباترین کشور های دنیا قبرس می باشد که دارای جاذبه های گردشگری بسیار زیادی می باشد این کشور دارای هتل های بسیار زیادی می باشد که هر کدام دارای امکانات و مزایای مخصوص به خود می باشد. این هتل همیشه در تمام روزهای سال آماده ی سرویس دهی به تمام مسافران و گردشگران می باشد.

 هتل زیبای نوح آرک قبرس

 

زیباترین هتل در قبرس شمالی اولین مطلبی هست که می شه به این هتل نسبت داد! هتلی پهن و همه چیز نوع به نوع و همگون ، از استخر سرپوشیده، چندین تالاب شنا در فضای باز تا ناحیه کم عمق از باب شنای کودکان. بیت های این هتل مسن تر و كهتر ، واقعا دل باز و كاپیتان هستند و شما دریافتن می کنین که توی یک سالن پیشواز خلوت می کنین و نه یک خانه خواب.

صبحانه ، ناهاری و شام طعام چاشتگاه صبح هنگام و شام بوفه محتوی معجون های علاوه متنوع، با کیفیت خوب بسیجیده هست. با اینکه نیم چاشتگاه های بین میانه روز و شام بوفه نسبتا یکسان هستش و امکان دفترخانه یه خرده پس از یک هفته به درك یکنواختی منجر بشه ولی خب خوشمزه بودنشون این رخصت رو نمی ده !!! توریست های مازاد یدكی بودند که در اونجا از خود هتل از " اتومبیل کرایه" كاربرد می کردند ولی خب نیازمندی به گواهی جریده بین المللی محكمه .

هتل 5 ستاره لوکس کشتی نوح (Noah`s Ark) در سال 2011 بازگشایی گردیده و با مدل سازی خاص خود در ابداع نفس گیر قبرس شمالی در میان دریای مدیترانه، رؤیای مهمانانش را تبدل به راستی راست می کند. این هتل یکی از بزرگترین، مدرنترین و لوکس ترین هتل های 5 آكتور در قبرس می باشد و دارای 1300 متر كنار اختصاصی و شنی می باشد و در ساحل ماگوسا ثبوت محزون و فاصلۀ آن تا جمعیت ارجان 65 کیلومتر می باشد.
هتل لوکس کشتی نوح معنی متفاوتی از تعطیلات را به شما عرضه می کند. هتل کشتی نوح به طریق ای نگارگری برنامه ریزی شده است که مشتمل تمام امکاناتی می شود که ممکن است مهمانانش به آن حاجت جلوه گر کنند. هتل کشتی نوح دارای متراژی مقابل با 160.000 متر چهارضلعی و 14 بالابر می باشد. مجموع بیت های هتل کشتی نوح ، 616 باب است که محتوی 280 خانه نمونه و غیراستاندارد Garden، 288 منزل میزان Residence، 43 سوئیت و 5 حجره با امکاناتی به خاطر معلولین است. کارمندان آن به زبان های مختلفی از یكسره عبارت زمره ترکی، انگلیسی، روسی و آلمانی صحبت می کنند.
280 سرا که واقع در باغ هتل با دیدی رو به دریاست و به نمط ای نگارگری برنامه ریزی شده اند که راجع به حساب دودمان های بچه دار رخیص هستند. مهمانان مستقر شدن در این نوع بیت دسترسی به دریا و اسنک باری دارند که فقط به آنها مختصه داده شده است. آزگار اتاق ها حاضر به تلویزیون LCD 32 اینچ، جهاز تهویه هوای مرکزی، سرویس دوش و مبال (دوش، سشوار، آبگینه آرایش، برق 120/240 ولت و جای تیغ ریش تراش )، مینی بار، دسترسی به اینترنت بی سیم، صندوق امانات، آبگین قدی و خط پیچاپیچ تلفن است. کفپوش حجره ها موکت است. .

 موضوعات مرتبط

هتل های قبرس شمالی ،