تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - 3 هتل بسیار معروف قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

3 هتل بسیار معروف قبرس

قبرس یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که دارای زیباترین جاذبه های دیدنی است، هزینه سفر به این کشور بسیار ارزان می باشد و می توان با هزینه ای بسیار کمی به این کشور سفر کرد. سواحل این کشور بسیار زیبا و رویایی می باشد و می توان لذت وصف ناپذیری را در کنار جزایر این کشور تجربه کرد. در ادامه با تور قبرس همراه باشید تا به معرفی 3 هتل بسیار معروف قبرس اشاره و شما را با امکانات رفاهی این هتل ها آشنا کنیم.

هتل های قبرس


هتل آلمیرا، پافوس

هتل آلمیرا “Almyra” یکی از شیک ترین هتل های پنج ستاره در قبرس، در فاصله کمی از شهر تاریخی پافوس، قبرس واقع شده است.. نمای خیره کننده دریا، چهار رستوران عالی، کلوب بازی کودکان و سایر امکانات فوق العاده هتل آبگرم آلمیرا را به یکی از لوکس ترین هتلهای قبرس تغییر کرده است.

هتل بین دشت ای آفرودیت هیلز

هتل بین بر ای آفرودیت هیلز یکی از هتلهای مختص به فرد قبرس در پافوس می باشد که نمایی بی شبیه از آبهای لاجوردی مدیترانه را به میهمانان ارمغان می کند.. تفریحات خانوادگی و عالی هتل آفرودیت در پافوس را تجربه کنید.

هتل های قبرس

هتل ساحلی گلدن بای لارناکا در قبرس

هتل ساحلی گلدن بای یکی از هتل های ۵ ستاره و مشهور در قبرس است که در شهر معروف لارناکا واقع است.  هتل ساحلی گلدن بای دارای امکانات عالی است که توریست ها می توانند از آن در مدت زمان اقامت خود اختر مند شوند.

هر اتاق در این هتل از مهتابی بام اختصاصی رو به دریا، امکانات رفاهی همانند تلویزیون با گیرنده ماهواره، پلی استیشن سونی، لوازم دم کردن چای و قهوه و مینی بار برخورداند. اگر از سوئیت های هتل گلدن بای كاربرد کنید از تخت های آفتاب گیری مخصوص در کنار ساحل نیز دولت مند خواهید بود. هتل گلدن بای یکی از بلوز بی آستین هتل های قبرس است.

هتل های قبرس

هتل گلدن دارای ۴ غذاخوری و سه تریا است که می توانید وعده های غذایی و عصرانه های خود را در آن جا میل کنید. دیدار مجدد از خلیج بسیار لذت بخش است خصوصا اگر تمایل به گشت و گذار در باغ های سر سبز اطراف هم داشته باشید و از ملاقات گل های پرنقش و درختان زیبای نخل در کنار بازدید از دریا، قسمت بختك ببرید.