تبلیغات
تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 - دیدنی و جاذبه زیبای قبرس
  • تور قبرس

کاربر عزیز،
به وبسایت تور قبرس | تور قبرس نوروز 97 خوش آمدید

دیدنی و جاذبه زیبای قبرس

قبرس یکی از زیباترین کشورهای دنیا است که می توان برای تفریح و استراحت به آن سفر کرد، این کشور دارای جزایر بسیار زیبا و رویایی است. زوج های بسیاری برای برگزاری مراسم ازدواج و ماه عسل خود این جزایر را انتخاب می کنند. در ادامه چند دیدنی و جاذبه زیبای قبرس را برای شما دوستان و همراهان همیشگی معرفی می نماییم.در ادامه با تور قبرس همراه باشید.

نیکوزیای

نیکوزیای قبرس با جاذبه های طبیعی و تاریخی بسیار و نیز سرگرمی های متنوع مانند مسابقه ها اسب دوانی ، بولینگ و سرزمین عجایب شتر مرغ به یک شهر توریستی مبدل شده است.در این موزه آثار هنری مربوط به ۱۲ قرن در ۱۵۰ نمایشگاه به نمایش گذاشته شده اند. موزاییک های کلیسای پانایا به جا مانده از قرن ششم ، مجسمه ها و نماد های مذهبی از جمله این آثار هستند. این موزه یکی از زیباترین و مهم ترین جاهای دیدنی قبرس محسوب می شود.

قبرس


دروازه فاماگوستا

مهمترین دروازه شهر می باشد که به دست ونیزی ها در قرن ۱۵ بنا شد. این دروازه در واقع یک تونل است که بندر فاماگوستا را به داخل شهر متصل می نماید. معماری زیبای به کار رفته در آن ، این مکان را به یک گالری هنری مبدل نموده است. گاهی در آنجا کنسرت نیز برگزار می گردد.

خلیج نوکوس

شکی نیست که خلیج نوکوس یکی از محبوب ترین سواحل قبرس در بین بومی ها و گردشگران تور آیا نپا می باشد. می توانید در یکی از کافه های ساحلی در”Konnos Bay” از نمای خیره کننده ساحل لذت ببرید و استراحت کنید.

ساحل پورتو پوموس

ساحل غربی جزیره قبرس در پوموس، پافوس با منظره ای دیدنی از دریای بی کران، دارای جاذبه های توریستی مثل روستای فوق العاده ماهیگیری، شهر زیبای پولیس و چندین روستای باشکوه دیگر می باشد.اگر می خواهید بکر ترین منطقه کشور قبرس را کشف کنید، تا انتهای غربی پوموس رانندگی کنید. منطقه ای پرت که هنوز هم جذابیت قدیم خود را حفظ کرده است.

قبرس

ساحل پارامالی

ساحل پارامالی لیماسول “Paramali Beach” یکی از بهترین جاذبه های توریستی قبرس را انتخاب کنید. یک ساحل شنی 2 کیلومتری مناسب برای موج سواری و بادبادک بازی و غیره.